Jak se k nám dostat

Cesta na Costa del Sol

Nejlepší, nejrychlejší a nejpohodlnější způsob jak se k nám dostat je pomocí letecké dopravy.  Nízkonákladové letecké společnosti nabízejí několik spojení na letiště Malaga Pablo Ruiz Picasso. Ceny přímých letů začínají na neuvěřitelných 40 EUR za zpáteční letenku!!

Kde koupit letenky?

Nejlepší letový řád a ceny nabízí společnost Ryanair, která má přímé lety z Bratislavy (SK) a Norimberku (DE), kde máte možnost létat ve dnech úterý - sobota, sobota-sobota, středa - neděle, neděle - neděle. Let trvá necelé 3 hodiny. Ceny zde začínají na 40 EUR za zpáteční letenku.

Přímé lety Praha - Malaga nabízí společnost SmartWings ve dnech úterý, čtvrtek, pátek, neděle. Ceny zpátečních letenek začínají na 250 EUR.

Další letecká spojení jsou možná přes Londýn s leteckou společností EasyJet, kde ceny letenek začínají na 35 EUR.

Co po příletu?

Apartmán se nachází 70km od letiště Malaga směrem na město Estepona, proto doporučujeme pronajmout auto od některých společností operujících na letišti Malaga (Avis, National Car rent, Hertz...). Ideální je využít některý z portálů na pronájem vozidel, kde si jednoduše vyberete vozidlo dle vašich požadavků a snadno porovnáte nabídky ostatních společností. Ceny začínají na 12 EUR/den za standardní velikost vozidla. Můžeme doporučit portály http://www.rentalcars.com/ , http://www.cargest.com/ , se kterými máme osobní zkušenosti.

Pokud jste golfista a nechcete přepravovat své hole, máte možnost si hole pronajmout. Můžete využít naší nabídky golfových setů, které jsou přímo v apartmánu (pánské TaylorMade RBZ a  Wilson Staff  nebo dámské Callaway a TopFlite), nebo využít společnost http://www.clubstohire.com/ , která má pobočku přímo na letišti. Ceny pronájmů na týden začínají od 40 EUR za set.

Cesta autem z České republiky

Pokud plánujete delší pobyt na Costa de Sol, určitě stojí za zvážení cesta vlastním automobilem. Z Prahy do Malagy je to cca 2700 km a zabere přibližně 25 hodin. Jede se přes Německo, Francii a Španělské pobřeží, celou cestu se jede po kvalitních dálnicích. Náklady na jednu cestu jsou 120 EUR za mýtné, které se platí ve Francii a Španělsku + cca 150 až 200 EUR za palivo, podle spotřeby vašeho vozidla.